Sophos Firewall

Sophos Firewall


Sophos XG Güvenlik Duvarınızı ve Sophos Uç Nokta Güvenliğinizi Senkronize Edin

Sophos XG Güvenlik Duvarı, Intercept X ile gerçek zamanlı olarak entegre olan, dünyanın en iyi siber güvenlik sisteminin bir parçasıdır.

Sophos XG Firewall, günümüzün iş süreçlerine hızlı adapte edilebilen, ağda ne olduğunu izleyen, tehditlere hızlı cevaplar vererek bütünüyle güvenlik katmanı kazandıran, yönetimi kolay, güçlü bir güvenlik platformudur.
Donanım, sanal, yazılım veya Azure ortamları için farklı konumlandırma seçeneklerine sahip ve birçok sayıda güvenlik özelliğini barındıran Sophos XG Firewall’un ön plana çıkan en temel özellikleri;

SophosSophos XG EndPoint Protection

Sophos XG EndPoint Protection
İddia Edilen Değil Gerçek Bir Çözüm Edinin

Deep learning ve endpoint detection and response gibi teknolojinin son harikasını keşfedin.

İncele

Sophos E-mail

Yapay Zeka ile Daha Akıllı E-posta Güvenliği
Sophos Email ile bugünün tehditlerini yarının gözüyle önleyin.

İncele

Sophos Server

İleri Düzey Zararlı Yazılımları ve Gizlenmeye Çalışan Saldırıları Yakalayın

Rakipsiz Sunucu Koruması. Bulutta, lokalde ve hibrid çalışan sunucu ortamlarınızı koruyun.

İncele

Sophos Central


Sophos Central ile BT Güvenliğini Tek Noktadan Yönetin
İmza tabanı kullanmadan, sistem açıklarını suistimal eden zararlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına karşı korurken ileri düzey tehditler için kök neden analizi yapmaya yardımcı olur.

İncele

Sophos nedir?

Kamu ve şirket içi bilgisayarları korumak amacı ile geliştirilen oldukça başarılı ve etkili bir güvenlik duvarıdır. İnternet çağının yaşandığı günümüzde finansal işlemler, sosyal paylaşımlar, bilgi arama, alış-verişler internet üzerinden yapılmaktadır. Şirket ve kamularda kullanılan bilgisayarlar, şirket içi ve dışı iletişimlerde, kötü amaçlı kişilerin saldırılarına karşı korunma zorunluğunu da beraberinde getirmektedir. Bu zorunluluk evde kullanılan bilgisayarlarda ve kişisel telefonlarda kullanılan internetler içinde geçerlidir. İnternet kullanımının yaygınlaştığı günümüzde tedbir almak amacı ile birçok yazılım sistemleri geliştirilmiştir. Cyberoam bu konuda oldukça başarılı bir sistemdir. Farklı amaçlar taşıyan kişiler virüs ve casus yazılımlarla banka bilgileri, kredi a bilgisayarlardaki artı bilgileri, şirket içi yazışmalar ve çalışmalara ulaşmaktadır. Kişilerin, şirket ve kamuların büyük zararlara uğramasını önlemek amacı ile geliştirilen bu sistem oldukça güvenlidir. Cyberoam sayesinde bu tür yazılımların ağlara girmesi engellenmektedir. Sophos nedir, sorusuna açıklık getirerek sizin de bilgisayarlarınızı koruma altına alabiliriz. Bilgisayarlarınızı her türlü tehlikeden korumak için güvenlik duvarı şarttır. Aksi takdirde büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Cyberoam sayesinde hangi maillerin spam olduğunu ve hangi sitenin nasıl bir tehdit aldığını görebilmektesiniz. Bilgisayarlarınızı ve kendinizi güven altına alarak kafanız rahat çalışmalarınıza devam etmek için Cyberoam güvenlik sistemi kullanmanızı öneririz. Güvenlik sistemi ile hem bilgisayarlarınızı hem de kişisel bilgilerinizi garanti altına alarak huzur içinde çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.