Hizmet Ürünleri

49 Ürün bulundu
Filtrele
DELL PowerVault ME4 Series ME4012 FC Storage
63.096,90 TL
ÜCRETSİZ KARGO
HIZLI KARGO
QNAP TS-853BU-RP-4GB RAM 8 Hdd Yuvalı RACK NAS
16.456,90 TL
ÜCRETSİZ KARGO
HIZLI KARGO
QNAP TS-653B-4GB RAM 6 Hdd Yuvalı Tower NAS
7.490,90 TL
ÜCRETSİZ KARGO
HIZLI KARGO
HUAWEI 54ZCKAJZ 600GB MIDRANGE SSDS.2.5-INCH 6GB SAS DISKS
4.939,90 TL
ÜCRETSİZ KARGO
HIZLI KARGO
QNAP TS-231P All in One Turbo NAS
Geçici olarak temin edilemiyor.
ÜCRETSİZ KARGO
QNAP TS-251A (2GB DDR3L Ram) NAS
Geçici olarak temin edilemiyor.
ÜCRETSİZ KARGO
QNAP TS-853U-RP 8 Bay Rackmounth NAS (4GB RAM)
Geçici olarak temin edilemiyor.
ÜCRETSİZ KARGO
HP-E ADBLS Blade Server Temel Kurulum Hizmeti
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E ADD2DB D2D Tape Drive Kurulum Hizmeti
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E ADS1A P2000 Storage Kurulum Hizmeti
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E ADSWB SAN Switch Kurulum Hizmeti
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E ADTPB MSL Tape Drive Kurulum Hizmeti
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E SN3000B 24/12 FC Switch QW937A
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E 8/8 and 8/24 SAN Switch 8p Upg E-LTU T5518AAE
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl QK735A
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl QK732A
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E HP iLO Adv incl 1yr TS U E-LTU E6U59ABE
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E HP 3y 24x7 DL380 Gen9 ProCare Service U7AE8E
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E 3Y FC 24x7 DL160 Gen9 SVC U7AZ7E
Geçici olarak temin edilemiyor.
HP-E 3Y FC 24x7 DL360 Gen9 SVC U7AL9E
Geçici olarak temin edilemiyor.